Jak wybrać łóżko do hotelu lub pensjonatu ?

0
Jak wybrać łóżko do hotelu lub pensjonatu ?

       Łóżko w hotelu lub pensjonacie to niemalże najważniejszy mebel w pokoju gościa. Najczęściej nie spędzamy przecież w takich miejscach całych dni, noce natomiast jak najbardziej. Zmęczony całodzienną wyprawą w góry czy trudnymi spotkaniami biznesowymi gość hotelowy zapewne doceni wygodę, jaką oferuje dobrze dobrane łóżko. Zastanawialiście się, czego nie lubią klienci hoteli i pensjonatów, szczególnie wtedy, gdy podróżują parami? Nie lubią podwójnego materaca z ogromną, niewygodną przerwą pośrodku. Wygodny, komfortowy i zdrowy materac można – w zależności od zasobności portfela – kupić za różne kwoty. Należy zwrócić uwagę na to, żeby miał odpowiednią, w przypadku hoteli i pensjonatów najlepiej średnią twardość.

Hybrydowy materac Windsor o grubości 27 cm


       Ważne jest też jego wykończenie, pozwalające zapewnić właściwą higienę, warto w takich miejscach zainwestować w nakładki, które łatwiej i taniej wymienić, niż całe materace.

Nakładka lateksowa o grubości 4 cm


        Goście hotelowi to niestety nie zawsze grzeczni chłopcy i kulturalne dziewczynki. Poza tym już sam fakt częstej rotacji osób śpiących na hotelowych łóżkach sprawia, że do hotelu i pensjonatu powinno się wybierać łóżka mocne, o stabilnej konstrukcji, z odpornych na zabrudzenia materiałów.

Łóżko tapicerowane Monaco dwuosobowe z miękkimi poduszkami na wezgłowiu


 

Łóżko tapicerowane Kalipso dwuosobowe z prosto przepikowanym wezgłowiem w kwadraty


Solidna konstrukcja łóżek Gwarantująca mocne i sztywne skręcenie łóżka (32 śruby po 8 na każdy róg korpusu)


       W niektórych pensjonatach lepiej sprawdzą się łóżka z płyty meblowej. Są bardzo łatwe do utrzymania czystości.

Łóżko Barcelona z płyty meblowej


Łóżko Londyn z drewna jesionowego i płyty meblowej


Łóżko New York z drewna bukowego i płyty meblowej


       I jeszcze jedno – w hotelach i pensjonatach często nie ma sensu inwestowanie w łóżka z pojemnikiem na pościel. Przecież goście nie chowają kołder i poduszek 😊 Może warto – szczególnie w hotelach bardzo wysokiej klasy – zastanowić się nad zainwestowaniem w luksusowe materace? Produkuje takie włoska firma Buoninfante, która sprzedaje swoje produkty na całym świecie.

Materac włoski Monica firmy Buoninfante


Materac włoski Grace firmy Buoninfante


Materac włoski Bianca firmy Buoninfante


 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium